Lekarz rodzinny Luboń

Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk to osoba, która zajmuje się opieką zdrowotną pacjentów w Luboniu i okolicach. Jest to specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej, posiadającą bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat leczenia i diagnostyki chorób rodzinnych. Pacjenci, którzy korzystają z jej usług, cenią ją za empatię, zaangażowanie oraz opanowanie w każdej sytuacji. Lekarz rodzinny Luboń stawia na indywidualne podejście do pacjenta i dba o to, aby każdy był traktowany ze szczególną uwagą i szacunkiem.

lekarz pierwszego kontaktu

profilaktyka z zakresu chorób układu krążenia

konsultacje pielęgniarki w domu oraz gabinecie

badania krwi, szczepienia, bilanse

e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

spirometria, badania EKG, holter ciśnieniowy

Jak zostać pacjentem poradni?

 Aby zostać pacjentem poradni, możesz skorzystać z kilku opcji. Pierwszą z nich jest osobiste stawienie się w placówce przy ulicy Świt 34/36 lokal E1 w Poznaniu. Do wypełnienia będziesz mieć deklarację wyboru lekarza rodzinnego. Oprócz tego, możesz skorzystać również z wygodniejszej opcji, która nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Szybko i bezproblemowo możesz się zarejestrować korzystając z Internetowego Konta Pacjenta. W zakładce moje konto wystarczy złożyć deklarację POZ podając kod oddziału 15-Wielkopolski Oddział NFZ i wybierając z listy placówkę NZOZ PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO MARIOLA KAROLAK-TOMCZUK. Placówka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny. Jeśli nie chcesz się zapisywać na NFZ, to możesz również skorzystać z prywatnej wizyty w poradni lekarza rodzinnego. Jest to korzystna opcja dla wszystkich osób, które chcą mieć dostęp do lekarza od ręki. O swoje dane medyczne nie musisz się martwić, ponieważ są chronione przez przepisy RODO, a wgląd do nich posiada tylko placówka do której jesteś zapisany.

Lekarze rodzinni Luboń

Na terenie miasta Luboń, lekarze rodzinni zajmują się troską o zdrowie pacjentów, zapewniając im opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Pacjenci mogą skorzystać z porad specjalistów, zarówno w zakresie profilaktyki jak i leczenia chorób i dolegliwości. Dane oraz informacja o lekarzach i ich specjalizacjach jest łatwo dostępna w Internecie, co ułatwia znalezienie odpowiedniego specjalisty. Lekarz rodzinny Głuchowo – Mariola Karolak-Tomczuk to jeden z lekarzy, którzy świadczą profesjonalną opiekę medyczną dla pacjentów z Lubonia. Mogą oni liczyć na kompleksową diagnozę, leczenie oraz wsparcie w dbaniu o zdrowie. Odpowiednie leczenie, profilaktyka i regularna kontrola stanowią klucz do utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej, a lekarze rodzinni w Luboniu zapewniają pacjentom wsparcie w każdym tego rodzaju działaniu. 

Lekarz pierwszego kontaktu dla miasta Luboń

 Lekarz pierwszego kontaktu, czyli po prostu lekarz rodzinny Luboń przyjmuje pacjentów i zajmuje się ogólnymi schorzeniami i chorobami. Pacjenci, którzy są ubezpieczeni w NFZ, mogą skorzystać z usług lekarza pierwszego kontaktu za darmo. Lekarz rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk przyjmuje również pacjentów prywatnie. Dla wygody pacjentów, możliwe jest wygodne umówienie się na wizytę online, poprzez stronę internetową. Jest to doceniane szczególnie przez osoby, które nie mają czasu stać w kolejkach a chcą mieć pewność, że mogą pogodzić wizytę z własnym harmonogramem. Lekarz pierwszego kontaktu to pierwsze i najważniejsze ogniwo w systemie opieki zdrowotnej. Jeśli będziesz potrzebować skierowania do specjalisty to właśnie od lekarza pierwszego kontaktu dla miasta Luboń takie skierowanie możesz otrzymać. Dzięki temu, wiele chorób może być zdiagnozowanych we wczesnym stadium, a wtedy szansa na pełne wyleczenie jest dużo większa.

Lekarz rodzinny Luboń – zasługujesz na indywidualne podejście, życzliwość i zrozumienie w sferze Twojego zdrowia!

 Jeżeli szukasz lekarza, który zapewni Ci kompleksową opiekę w ramach przychodni, to warto skontaktować się z lekarzem rodzinnym Mariolą Karolak-Tomczuk. Lekarz rodzinny Luboń to osoba, która ma indywidualne podejście do pacjentów, zapewniając im fachową pomoc, ale również zrozumienie w sferze ich zdrowia. Mariola Karolak-Tomczuk dba o to, aby każdy pacjent otrzymał opiekę na najwyższym poziomie, dlatego w jej gabinecie niezwykle ważna jest diagnoza, wiedza i doświadczenie. Co więcej, w ramach funduszu pacjenci otrzymują kompleksowe leczenie bez jakichkolwiek dodatkowych opłat, co sprawia, że korzystanie z usług lekarza rodzinnego Luboń Marioli Karolak-Tomczuk jest jeszcze bardziej opłacalne i bezpieczne. Dzięki niej, dbanie o swoje zdrowie staje się nie tylko niezbędne, ale i przyjemne.

Jak do nas dojechać?

z Luboń k/Poznania, Luboń

Jedź Księdza Streicha i Puszkina do: Żabikowska(1,3 km)
Wjedź na Leszczyńska, DW196 i Grochowska do: Świt w: Poznań(7,5 km)
Jedź dalej Świt. Jedź do: Jutrzenka(170 m)

do Poradnia Lekarza Rodzinnego Mariola Karolak-Tomczuk | Lekarz Rodzinny Poznań Świt 34/36/E1