Lekarz rodzinny Poznań Golęcin

Lekarz rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk to wybór, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę, szukając specjalisty tego typu w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie lekarki oraz specjalizacja w medycynie rodzinnej pozwalają jej na rzetelne i kompleksowe podejście do pacjentów w każdym wieku. W gabinecie przyjmowane są zarówno dzieci, jak i dorośli, a opieka w zakresie prewencji, diagnostyki oraz różnych chorób przewlekłych jest prowadzona zawsze z najwyższą starannością. Lekarka oferuje również niezbędną pomoc w zakresie wypisywania recept, skierowań na badania oraz zlecania odpowiedniej diagnostyki obrazowej. Dzięki zaangażowaniu i empatii wobec pacjentów lekarz rodziny Mariola Karolak-Tomczuk zyskała wielu zadowolonych pacjentów, którzy polecają ją swoim najbliższym. 

lekarz pierwszego kontaktu

profilaktyka z zakresu chorób układu krążenia

konsultacje pielęgniarki w domu oraz gabinecie

badania krwi, szczepienia, bilanse

e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

spirometria, badania EKG, holter ciśnieniowy

Lekarz rodzinny Poznań – czym się zajmujemy?

 Lekarz rodzinny Poznań to miejsce, gdzie pacjent może liczyć na kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną. W przychodni pracuje najlepszy zespół specjalizujący się w medycynie rodzinnej, który zajmuje się pacjentami w każdym wieku, od dziecka po seniora. Lekarz rodzinny jest dla pacjenta jednym z najważniejszych lekarzy w jego życiu. Przychodnia oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, takich jak badania diagnostyczne, porady medyczne, wizyty domowe oraz wykonanie specjalistycznych badań. Personel medyczny przychodni stara się w każdej sytuacji pomóc pacjentowi i dostarczyć mu najlepszą możliwą opiekę medyczną. Kontakt z lekarzem rodzinnym Poznań to nie tylko wizyta u lekarza, ale również porada medyczna i wsparcie w najtrudniejszych momentach życia.

Lekarz rodzinny prywatnie – Poznań Golęcin

 Lekarz rodzinny prywatnie w Poznaniu na Golęcinie to doskonały wybór dla każdego, kto szuka profesjonalnej opieki medycznej. Lekarz rodzinny to osoba, która dba o zdrowie pacjenta w sposób kompleksowy, nie tylko lecząc jego aktualne dolegliwości, ale również angażując się w profilaktykę chorób. Prywatny lekarz to też wygoda, ponieważ pacjent może szybciej i łatwiej umówić się na wizytę. Właśnie to zapewnia nasza prywatna placówka medyczna. Pacjent ma swobodę wyboru wolnego terminu, który najbardziej mu odpowiada i może bez problemu skontaktować się z lekarzem. W trakcie wizyty lekarskiej lekarz ma więcej czasu, podczas którego może zwrócić uwagę na pacjenta i jego dolegliwości, co w przypadku tradycyjnej wizyty bywa utrudnione z uwagi na ilość pacjentów. Zachęcamy więc wszystkich, którzy szukają skutecznej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny, aby skontaktowali się z nami i umówili się na wizytę.

Lekarz rodzinny Poznań Golęcin – Twój partner w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia

 Lekarz rodzinny Poznań Golęcin to poradnia, gdzie możesz otrzymać pełną informację na temat zdrowia swojego organizmu. W ramach umowy kontraktowej z NFZ, nasza przychodnia oferuje szereg świadczeń medycznych z zakresu diagnostyki, leczenia chorób oraz profilaktyki zdrowotnej. Nasz zespół lekarzy specjalizuje się w różnych dziedzinach medycyny, co pozwala zapewnić kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy rejestracji oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. Dbamy o aktualność dokumentacji medycznej pacjenta, co zapewnia jej ciągłość oraz sprawniejsze leczenie. Lekarz rodzinny Poznań Golęcin to Twój partner w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i zapewnieniu sobie spokoju oraz świadomości, że jesteś pod stałą opieką wykwalifikowanego zespołu medycznego.

Wygodna i elastyczna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

 Jeśli szukasz wygodnej i elastycznej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, to warto zainteresować się naszą placówką, która posiada kontrakt z NFZ. Dzięki temu będziesz miał dostęp do specjalistów, a także skierowań na badania i konsultacje. Jeśli potrzebujesz kolejną wizytę u lekarza, możesz umówić się na nią telefonicznie, poprzez stronę internetową lub odwiedzając gabinet osobiście. W przypadku nagłych problemów zdrowotnych nie musisz martwić się o godziny otwarcia, ponieważ łatwo można je odszukać na naszej stronie internetowej.

Jak do nas dojechać?

z Stadion Żużlowy, Warmińska 1

Wjedź na Warmińska i Małopolska do: Wojska Polskiego(1,4 km)
Wjedź na DW433, Jana Henryka Dąbrowskiego i Szpitalna do: Świt(3,7 km)
Jedź dalej Świt. Jedź do: Jutrzenka(170 m)

do Poradnia Lekarza Rodzinnego Mariola Karolak-Tomczuk | Lekarz Rodzinny Poznań Świt 34/36/E1