Lekarz rodzinny Poznań Junikowo

Lekarz rodzinny Poznań Junikowo to osoba, która jest dostępna dla pacjentów zarówno w ramach NFZ, jak i prywatnie. Rejestracja w przychodni może odbyć się zarówno tradycyjnie – osobiście w przychodni, jak i za pomocą serwisu Ministra Zdrowia i NFZ. Medycyna rodzinna to odrębna dziedzina, w której liczy się nie tylko diagnoza i leczenie, ale również pomoc pacjentowi w pełnym rozumieniu jego choroby i bieżące kontrolowanie procesu leczenia. To właśnie lekarze rodzinni znają swoich pacjentów najlepiej, posiadając dzięki temu indywidualne podejście do każdej osoby. Lekarz Rodzinny Poznań Mariola Karolak-Tomczuk służy pomocą zarówno w przypadku schorzeń, jak i w profilaktyce chorób.

lekarz pierwszego kontaktu

profilaktyka z zakresu chorób układu krążenia

konsultacje pielęgniarki w domu oraz gabinecie

badania krwi, szczepienia, bilanse

e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

spirometria, badania EKG, holter ciśnieniowy

Podstawowa opieka zdrowotna – Lekarz rodzinny Poznań Junikowo

Podstawowa opieka zdrowotna to podstawa, gdy chodzi o dbanie o swoje zdrowie. W szczególności ważne jest odpowiednie wybranie lekarza, w tym przypadku warto skorzystać z usług lekarza rodzinnego Poznań Junikowo. Lekarz rodzinny to osoba, która troszczy się o zdrowie pacjenta w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Wszyscy pacjenci zarejestrowani na NFZ w Polsce mają możliwość bezpłatnego skorzystania z  usług lekarza rodzinnego. W ramach opieki podstawowej lekarz rodzinny może udzielić pomocy lekarskiej, jak również przepisać odpowiednie leki. W przypadku, gdy zdiagnowana zostanie konieczność skorzystania ze specjalisty, pacjentowi zostanie wystawione odpowiednie skierowanie do specjalisty. Warto dodać, że pacjent ma możliwość skorzystania także z pomocy telefonicznej u swojego lekarza w ramach opieki podstawowej, co znacznie ułatwia rozwiązanie podstawowych problemów.

Lekarz rodzinny Poznań Junikowo – twoje zdrowie w najlepszych rękach

Lekarz rodzinny Poznań Junikowo to osoba, której warto zaufać, jeśli zależy Ci na zdrowiu swoim i swoich najbliższych. W przychodni rodzinnej możemy liczyć na profesjonalną obsługę, a także na to, że wszelkie badania zostaną wykonane w możliwie krótkim czasie. Co więcej, gdy potrzebujemy skierowania do specjalisty, lekarz rodzinny pomoże w wystawieniu skierowania do odpowiedniego lekarza specjalisty. Możemy umówić wizytę online lub tradycyjnie poprzez  telefon, co daje wielką wygodę i oszczędność czasu. Warto regularnie dbać o swoje zdrowie i umawiać się na wizyty, aby uniknąć niepotrzebnych powikłań i chorób.

Wizyta u lekarza rodzinnego jako fundament dbania o zdrowie

Regularne wizyty u lekarza rodzinnego są nieodzownym fundamentem dbania o zdrowie. W ramach poradni lekarskiej można zlecić wszystkie podstawowe badania, w tym także układu krążenia, co jest szczególnie istotne dla osób starszych. Z reguły, w poradni lekarze udzielają informacji o profilaktyce zdrowotnej, przepisują leki, pomagają uzyskać diagnozę oraz przeprowadzać badania laboratoryjne. W każdym przypadku choroby nie należy brać leków na własną rękę, a skorzystać z fachowej porady. Odwiedziny w poradni są konieczne w celu postawienia trafnej diagnozy chorób oraz innych przewlekłych dolegliwości. Dzięki temu można sprawdzić, czy pacjent cierpi na infekcje bakteryjne, wirusowe lub inną chorobę. Wszyscy powinni regularnie korzystać z poradni lekarskiej – tak dzieci, dorośli, a także osoby starsze.

Profesjonalna opieka medyczna dla każdego – Lekarz rodzinny Poznań Junikowo

Profesjonalna opieka medyczna dla każdego to dziś bardzo ważny temat, tym bardziej w obliczu rozwoju pandemii na całym świecie. W tym kontekście szczególnie istotne staje się posiadanie zaufanego lekarza, który będzie w stanie zapewnić nam wsparcie na każdym etapie leczenia. Od 1998 roku Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk pracuje jako lekarz rodzinny, co pozwoliło jej na zebranie odpowiedniego doświadczenia, oraz zapewnienie swoim pacjentom profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Dzięki temu mieści się w gronie najlepszych lekarzy rodzinnych w Poznaniu, zyskując przychylne opinie pacjentów. Oferuje również bogatą ofertę szczepień oraz konsultacji w zakresie alergologii i chorób wewnętrznych.

Jak do nas dojechać?

z Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald Smoluchowskiego 1

Kieruj się na północny wschód w stronę Smoluchowskiego(2 m)
Skręć w prawo w Smoluchowskiego (31 m)
Skręć łagodnie w lewo, pozostając na Smoluchowskiego (34 m)
Na rondo Krzysztofa Skubiszewskiego drugi zjazd w Grunwaldzka (1,9 km)
Skręć w lewo w Grochowska(1,2 km)
Skręć w prawo w Świt (99 m)
Skręć w lewo w Jutrzenka
Miejsce docelowe będzie po lewej stronie (67 m)

do Poradnia Lekarza Rodzinnego Mariola Karolak-Tomczuk | Lekarz Rodzinny Poznań Świt 34/36/E1, 60-376 Poznań