Lekarz rodzinny Poznań Ławica

Jeśli szukasz najlepszego lekarza rodzinnego w Poznaniu to bardzo dobrze trafiłeś! Nasza przychodnia lekarska posiada szeroki wachlarz usług medycznych dla całej rodziny i pacjentów w każdym wieku. Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk posiada bogate doświadczenie w opiece nad pacjentami oraz świetnie dogaduje się nawet z najmłodszymi pacjentami. W naszej przychodni możecie Państwo liczyć na fachową opiekę. W naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu opieki pielęgniarskiej, oraz wykonywania badań diagnostycznych dla naszych pacjentów. Zapraszamy do rejestracji i umówienia wizyty – nasza przyjazna obsługa z przyjemnością pomoże Wam w każdej sprawie! 

lekarz pierwszego kontaktu

profilaktyka z zakresu chorób układu krążenia

konsultacje pielęgniarki w domu oraz gabinecie

badania krwi, szczepienia, bilanse

e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

spirometria, badania EKG, holter ciśnieniowy

Lekarz rodzinny Poznań Ławica – odkryj wygodę kompleksowej opieki!

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości kompleksowej opieki medycznej, z pewnością warto zwrócić uwagę na przychodnię lekarza rodzinnego Poznań Ławica. Nasza placówka oferuje wiele udogodnień, które pozwolą w pełni cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Przede wszystkim możesz dogodnie wybrać termin wizyty poprzez stronę internetową i dostosować ją do swojego harmonogramu. Wszystko po to, aby zapewnić Ci zdrowie i bezpieczeństwo. Co więcej, umówienie wizyty w naszej placówce nie jest skomplikowane, gdyż dostępna jest już w sieci informacja o dostępności terminów. Dzięki temu szybko dostaniesz się do lekarza i otrzymasz potrzebną opiekę. Wobec powyższych, jeśli potrzebujesz wsparcia medycznego, zalecamy skorzystanie z usług lekarza rodzinnego Poznań Ławica.

Poradnia lekarz rodzinny Poznań Ławica

Poradnia lekarz rodzinny Poznań Ławica to przychodnia, którą warto polecić znajomym i rodzinie. Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk jest bardzo dokładna i zawsze starają się najdokładniej przeanalizować każdy temat, który jest poruszany podczas wizyty. W razie potrzeby, nie ma problemów z wykonaniem dodatkowych badań, co daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Staramy się otaczać pacjentów miłą i profesjonalną obsługą i możliwie jak najbardziej zadbać o komfort pacjenta. Warte podkreślenia jest to, że przychodnia posiada kontrakt z NFZ, dzięki czemu osoby objęte ubezpieczeniem mogą korzystać z usług bezpłatnie. Cena prywatnych wizyt nie są zbyt wysoka, a jakość świadczonych usług stoi na najwyższym poziomie. 

Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem – Lekarz rodzinny Poznań Ławica

Dla nas Twoje zdrowie jest najważniejsze i zawsze jest na pierwszym miejscu. Dążymy do zapewnienia Ci kompleksowej opieki medycznej, zawsze dbając o Twój komfort i dostępność. W celu ułatwienia kontaktu i wygody naszych pacjentów udostępniamy także wiele możliwości umówienia wizyty: osobiście, telefonicznie, e-mailowo oraz poprzez stronę internetową oraz sprawdzenia dostępnych wolnych terminów naszego gabinetu online. Za pośrednictwem naszej strony internetowej masz dostęp do kluczowych danych medycznych, dzięki którym możesz czuć się pewnie i ważny jako nasz pacjent. Wierzymy, że nasza doświadczona kadra lekarska i nowoczesne metody diagnostyczne gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz fachowej pomocy medycznej i chętnie pomagamy radzić sobie z każdym problemem zdrowotnym.

Zaufaj doświadczeniu naszych lekarzy rodziny i ciesz się opieką dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zaufaj doświadczeniu naszego lekarza rodzinnego z wielkopolski, który jest gotowy służyć pomocą w każdej sytuacji. Oferujemy opiekę medyczną dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nasza wykwalifikowana kadra sprawdzi Twoje objawy i przeprowadzi kompleksowe badania, aby postawić trafną diagnozę i dostarczyć najlepszą terapię. W naszej placówce istotne jest dla nas Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Przyjdź do nas lub skontaktuj się przez telefon, jeśli potrzebujesz pomocy medycznej lub chcesz umówić się na wizytę u naszego doktora. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i najlepiej znamy się na zapewnieniu Ci profesjonalnej opieki medycznej!

Jak do nas dojechać?

z Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego Bukowska 285

Kieruj się Bukowska/DW307 na wschód(3,3 km)
Skręć w prawo w Grochowska(210 m)
Skręć w lewo w Świt(99 m)
Skręć w lewo w Jutrzenka
Miejsce docelowe będzie po lewej stronie(67 m)

do Poradnia Lekarza Rodzinnego Mariola Karolak-Tomczuk | Lekarz Rodzinny Poznań
Świt 34/36/E1