Lekarz rodzinny Poznań Świt

Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk to wybór, którego nie pożałujesz. Zajmuje się pacjentami w wyznaczonych dniach tygodnia i udziela porad telefonicznych. Umów wygodnie wizytę, aby uzyskać pełne wsparcie. Jeśli potrzebujesz konsultacji lekarskiej, z pewnością zyskasz zrozumienie i fachową pomoc. Aby zapisać się na pierwszą wizytę, zadzwoń lub zapisz się poprzez stronę internetową. Pośród wolnych terminów wybierz najbardziej dogodny dla siebie. Nie korzystanie z opieki medycznej jest nieodpowiedzialne, dlatego też skorzystaj u lekarza rodzinnego Poznań Świt, który zadba o Twoje zdrowie. 

lekarz pierwszego kontaktu

profilaktyka z zakresu chorób układu krążenia

konsultacje pielęgniarki w domu oraz gabinecie

badania krwi, szczepienia, bilanse

e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

spirometria, badania EKG, holter ciśnieniowy

Jak zostać pacjentem poradni?

Aby zostać pacjentem poradni, należy najpierw zarejestrować się w sposób tradycyjny lub online. Jeśli chcesz zarejestrować się tradycyjnie to musisz stawić się osobiście w naszej poradni i się zarejestrować poprzez złożenie deklaracji wyboru lekarza rodzinnego. Najwygodniej jest jednak wykonać to bezproblemowo i szybko za pomocą serwisu Ministra Zdrowia i NFZW przy wykorzystaniu profilu zaufanego. Z usług naszej poradni, możesz skorzystać zarówno prywatnie jak i na NFZ. Pamiętaj jednak, że na wizyty w poradni należy nosić ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. W sytuacji nagłej, gdy potrzebna jest szybka opieka medyczna, pomocą służą NZOZ czyli niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. W poradniach lekarz rodzinny Poznań Świt możesz liczyć na fachową obsługę i poradę medyczną. Dzięki Pani Marioli Karolak-Tomczuk unikniesz poważniejszych chorób i będziesz zdrowy i zadowolony z życia.

Poradnia lekarza rodzinnego Poznań Świt

Poradnia lekarza rodzinnego Poznań Świt to placówka medyczna, która oferuje kompleksowe usługi lekarskie dla swoich pacjentów. W ramach poradni działa wiele specjalistycznych gabinetów, w których pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy różnych specjalizacji. Lekarz Rodzinny Mariola Karolak-Tomczuk, która prowadzi poradnię, jest doświadczoną i wykwalifikowaną specjalistką, dbającą o zdrowie swoich pacjentów zarówno w wymiarze fizycznym, jak i psychologicznym. Pacjenci poradni mogą liczyć na szeroki wachlarz usług, w tym na porady dotyczące dietetyki, medycyny pracy, a także na specjalistyczną opiekę nad seniorami. W naszej przychodni możesz skorzystać także z opieki pielęgniarskiej oraz szczepień. Poradnia lekarza rodzinnego Poznań Świt stara się zapewnić swoim pacjentom wysoki poziom opieki medycznej, dostosowując swoje usługi do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Profesjonalizm, empatia i zaufanie – Lekarz rodzinny Poznań Świt

Profesjonalizm, empatia i zaufanie to cechy, które wyróżniają Lekarza Rodzinnego Poznań Świt. Pacjenci doceniają podejście do leczenia, które uwzględnia nie tylko stan zdrowia, ale także emocje i potrzeby pacjenta. Gabinet zapewnia wygodny i uprzejmy kontakt z lekarzem rodzinnym Mariolą Karolak-Tomczuk nie tylko w trakcie wizyty, ale także w formie kontaktu telefonicznego. Lekarz jest zawsze gotowy do wysłuchania problemów i podjęcia działań zgodnie z potrzebami i możliwościami pacjenta. W trakcie wizyt pani doktor za każdym razem dokładnie wyjaśnia, co trzeba robić oraz zapisuje odpowiednie leki lub wskazówki, co do dalszego postępowania. W gabinetach panuje miła atmosfera, co uspokaja pacjentów i sprawia, że czują się oni swobodnie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, Lekarz Rodzinny Poznań Świt zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Wartości, które reprezentujemy zapraszając Cię do skorzystania z naszych usług!

Wartościami, którymi się kierujemy, są przede wszystkim jakość świadczonych przez nas usług. Pragniemy pomagać naszym klientom, dlatego zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązania. Kładziemy nacisk na zapewnienie pełnej informacji oraz troszczymy się o codzienny kontakt z naszymi klientami, aby odpowiadać na wszelkie potrzeby jak najszybciej i najlepiej, jak to tylko możliwe. Nasz zespół to wykwalifikowane osoby, dla których pacjent jest najważniejszy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i gwarantujemy, że nie będziecie zawiedzeni!

Jak do nas dojechać?

z Biblioteka Raczyńskich Filia 38, Świt 34/36

Kieruj się Świt na wschód w stronę Jutrzenka(34 m)
Skręć w lewo w Jutrzenka
Miejsce docelowe będzie po lewej stronie(67 m)

do Poradnia Lekarza Rodzinnego Mariola Karolak-Tomczuk | Lekarz Rodzinny Poznań Świt 34/36/E1