Nowa lokalizacja poradni lekarza rodzinnego (od kwietnia 2023)

Ważny komunikat

‼️

Szanowni Pacjenci!

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść poradnię z lokalu przy ulicy Kochanowskiego 15. Trwająca ponad 25 lat współpraca z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu (na której terenie działała przychodnia), zakończy się na koniec marca bieżącego roku, ze względy na plany rozwojowe KWP Poznań.

Mimo złych wieści pragniemy poinformować, że poradnia będzie działała dalej, dostarczając najwyższą jakość usług i nie pozostawiając naszych pacjentów bez opieki. Nowa lokalizacja to pawilony przy ul. Świt 34/36 w Poznaniu.

Nowa poradnia to także nowa jakość dla pacjentów – zadbamy o jak najlepsze wykończenie wnętrz, dostępy dla osób niepełnosprawnych, sprzęty medyczne, systemy informatyczne, a także inne udogodnienia o których więcej informacji w następnych komunikatach.

Planowane rozpoczęcie działalności poradni w nowej lokalizacji to początek kwietnia 2023. O postępach prac nad nową lokalizacją oraz o dokładnej dacie otwarcia przychodni przy ul. Świt 34/36 w Poznaniu będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz do zobaczenia!