REJESTRACJA ONLINE

Za pomocą Serwisu Ministra Zdrowia i NFZ mogą Państwo wypełnić deklarację online, aby zapisać się do Lekarza Rodzinnego. Dzięki rejestracji w serwisie możemy również na bieżąco sprawdzać wypisane e-recepty i ich kody elektroniczne, e-zwolnienia, a także e-skierowania.

Wypełnienie deklaracji wyboru lekarza rodzinnego i pielęgniarki środowiskowej jest konieczne, aby móc korzystać z usług przychodni w ramach świadczeń NFZ. Deklarację mogą Państwo wypełnić i złożyć w rejestracji naszej przychodni.

Aby zarejestrować się w serwisie należy wejść na stronę https://pacjent.gov.pl

Po wejściu na stronę logujemy się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP), klikając przycisk “zaloguj się” w prawym górnym rogu strony.

 

Do zalogowania się potrzebny nam będzie Profil Zaufany. Jeżeli nie posiadają Państwo tego profilu, instrukcja założenia znajduje się pod przyciskiem “zaloguj się” na poniższej stronie. Do założenia profilu wystarczy konto bankowe/e-dowód lub w ostateczności wizyta w urzędzie.

Po zalogowaniu się do IKP możemy w pełni korzystać z jego możliwości. Aby wypełnić deklarację lekarza rodzinnego należy zjechać w dół strony.

Po zjechaniu w dół strony przechodzimy do “Moje konto”, a następnie klikamy przycisk “zobacz”.

W zakładce “moje konto” przechodzimy do punktu Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ), a następnie kolejno wypełniamy deklarację Lekarza, a następnie Pielęgniarki.

Po kliknięciu w “wypełnij deklarację” przechodzimy do nowej zakładki gdzie wypełniamy pola zaznaczone czerwoną gwiazdką. Dla pewności przed przystąpieniem do wypełnienia deklaracji lepiej wypełnić jest dane teleadresowe w zakładce “moje konto”.

Aby zapisać się do Lekarza Rodzinnego Marioli Karolak-Tomczuk należy wypełnić deklarację zgodnie z poniższym zdjęciem:

Następnie klikamy w przycisk “podpisz deklarację”.

Po wypełnieniu deklaracji Lekarza należy analogicznie wypełnić również deklarację wyboru pielęgniarki środowiskowej.

Po złożeniu podpisu możemy korzystać z usług przychodni w ramach świadczeń NFZ. Mogą Państwo umówić wizytę online przechodząc na poniższą stronę:

https://lekarzebezkolejki.pl/mariola-karolak-tomczuk/poznan?fbclid=IwAR0aXhVel6Ywl16QB5ag7qhl8j5tU8BBnLY0anK_l6jhoETTiIPIkqB7BoU

Lub telefonicznie pod numerem telefonu:

+48 61 841 47 99

Sprawdź: